Lielo ziepju burbuļu šķidrums 1L

6,00 EUR

Bez nodokļa: 4,96€

Pieejamība:
Pieejams
Modelis:
P00079
Ielikt grozā

Share

Apraksts

Viena litra pudele ar lietošanai gatavu ziepju burbuļu šķīdumu. Var lietot arī mazajiem burbuļiem, bet ražotājs, kas ir viens no lielākajiem Eiropā, specializējas tieši uz gigantiskajiem burbuļiem un ir pat iekļauts Ginesa rekordu grāmatā.


Lielie ziepju burbuļi ir lieliska izklaide brīvdabas ballītēs. Ar to palīdzību varat izdomāt aizraujošas atrakcijas un uzņemt interesantus foto kāzās, jubilejās un citos saviesīgos pasākumos. Bet īpašu sajūsmu tie radīs bērnu ballītēs. Ar kociņiem, kas paredzēti gigantiskajiem burbuļiem, vienā mirklī varat kļūt par īstu burvju mākslinieku. Bērniem savukārt paredzēti mazāki, vieglāk lietojami burbuļu kociņi.

Labākos rezultātus iespējams sasniegt, kad gaisa mitrums ir virs 40%. Miglaina diena, brīdis pēc lietus, agrs rīts vai vēls vakars būs labākais laiks burbuļiem. Savukārt viegls vējiņš palīdzēs burbuļus pacelt augstāk debesīs. Arī karstā un saulainā dienā var laist burbuļus, tomēr jārēķinās, ka šādos apstākļos tie ātrāk pārsprāgs.

Perfect.lv piedāvā dažādus rīkus lielo burbuļu veidošanai kā arī speciālo šķidrumu, kas īpaši piemērots gigantiskajiem burbuļiem.