Lielo ziepju burbuļu kociņi 50cm

6,00 EUR

Bez nodokļa: 4,96€

Pieejamība:
Pieejams
Modelis:
P00081
Ielikt grozā

Share

Apraksts

Vidējā izmēra ziepju burbuļu kociņi. Ļaus izgatavot milzu burbuļus arī jaunākiem burvju māksliniekiem, jo garākos kociņus bērnam būs salīdzinoši grūti lietot. Kā arī patērēs mazāk burbuļu šķidruma nekā lielie kociņi. Tomēr rezultāts joprojām būtiski pārspēs to, ko iespējams sasniegt ar lielveikalos nopērkamām ierīcēm.

Lai lietotu burbuļu kociņus, ielejiet ziepju burbuļu šķidrumu bļodā vai spainī, kurā būs ērti iemērkt kociņiem piestiprināto auklu. Cenšaties lieki neradīt putas, tās traucēs veidot burbuļus. Izceliet samērkto auklu turot abus kociņus cieši kopā. Ļaujiet nedaudz notecēt liekajam šķidrumam. Paceliet kociņus augstu gaisā un lēnām veriet vaļā. Ja ārā būs neliels vējš, burbuļi veidosies paši. Bezvēja apstākļos virziet atvērtus kociņus uz priekšu, ļaujot ieplūst gaisam, līdz izveidojas burbulis. Lai noslēgtu lielo burbuli, atkal sakļaujiet kociņus, līdz tas atdalās. 

Burbuļu šķidrums nav iekļauts komplektā.


Lielie ziepju burbuļi ir lieliska izklaide brīvdabas ballītēs. Ar to palīdzību varat izdomāt aizraujošas atrakcijas un uzņemt interesantus foto kāzās, jubilejās un citos saviesīgos pasākumos. Bet īpašu sajūsmu tie radīs bērnu ballītēs. Ar kociņiem, kas paredzēti gigantiskajiem burbuļiem, vienā mirklī varat kļūt par īstu burvju mākslinieku. Bērniem savukārt paredzēti mazāki, vieglāk lietojami burbuļu kociņi.

Labākos rezultātus iespējams sasniegt, kad gaisa mitrums ir virs 40%. Miglaina diena, brīdis pēc lietus, agrs rīts vai vēls vakars būs labākais laiks burbuļiem. Savukārt viegls vējiņš palīdzēs burbuļus pacelt augstāk debesīs. Arī karstā un saulainā dienā var laist burbuļus, tomēr jārēķinās, ka šādos apstākļos tie ātrāk pārsprāgs.

Perfect.lv piedāvā dažādus rīkus lielo burbuļu veidošanai kā arī speciālo šķidrumu, kas īpaši piemērots gigantiskajiem burbuļiem.