Lielo ziepju burbuļu kociņi Smaids

8,00 EUR

Bez nodokļa: 6,61€

Pieejamība:
Pieejams
Modelis:
P00083
Ielikt grozā

Share

Apraksts

Vidēja  izmēra ziepju burbuļu kociņi, kuros iesietā aukla ir sasieta tādā veidā, lai izveidotu vienlaicīgi gan lielākus, gan mazākus burbuļus.

Lai lietotu burbuļu kociņus, ielejiet ziepju burbuļu šķidrumu bļodā vai spainī, kurā būs ērti iemērkt kociņiem piestiprināto auklu. Cenšaties lieki neradīt putas, tās traucēs veidot burbuļus. Izceliet samērkto auklu turot abus kociņus cieši kopā. Ļaujiet nedaudz notecēt liekajam šķidrumam. Paceliet kociņus augstu gaisā un lēnām veriet vaļā. Ja ārā būs neliels vējš, burbuļi veidosies paši. Bezvēja apstākļos virziet atvērtus kociņus uz priekšu, ļaujot ieplūst gaisam, līdz izveidojas burbuļi. Lai noslēgtu burbuļus, atkal sakļaujiet kociņus. 

Burbuļu šķidrums nav iekļauts komplektā.

 

Lielie ziepju burbuļi ir lieliska izklaide brīvdabas ballītēs. Ar to palīdzību varat izdomāt aizraujošas atrakcijas un uzņemt interesantus foto kāzās, jubilejās un citos saviesīgos pasākumos. Bet īpašu sajūsmu tie radīs bērnu ballītēs. Ar kociņiem, kas paredzēti gigantiskajiem burbuļiem, vienā mirklī varat kļūt par īstu burvju mākslinieku. Bērniem savukārt paredzēti mazāki, vieglāk lietojami burbuļu kociņi.

Labākos rezultātus iespējams sasniegt, kad gaisa mitrums ir virs 40%. Miglaina diena, brīdis pēc lietus, agrs rīts vai vēls vakars būs labākais laiks burbuļiem. Savukārt viegls vējiņš palīdzēs burbuļus pacelt augstāk debesīs. Arī karstā un saulainā dienā var laist burbuļus, tomēr jārēķinās, ka šādos apstākļos tie ātrāk pārsprāgs.

Perfect.lv piedāvā dažādus rīkus lielo burbuļu veidošanai kā arī speciālo šķidrumu, kas īpaši piemērots gigantiskajiem burbuļiem.