T-krekls Džeks Rasels

Sākot no 19,00€

Bez nodokļa: 15,70€

Pieejamība:
Pieejams
Modelis:
PSD001

Papildu iespējas:

* Izvēlies izmēru:
Ielikt grozā

Share

Apraksts

Augstas kvalitātes t-krekls ar reālistisku attēla apdruku no populārā amerikāņu zīmola The Mountain.
Šie amizantie t-krekli ir ieguvuši plašu popularitāti un atzinību visā pasaulē. Veiksmes pamatā ir detalizēta lielformāta apdruka. Kopā ar nedaudz raibu krekla pamatkrāsu un speciāli veidotu attēla dizainu tiek panākts maksimāli telpisks efekts. Krekli ir augstas kvalitātes, apdruka ir ļoti noturīga. The Mountain krekli Jums kalpos ilgu laiku.
100% kokvilna. Apdrukai izmantotas sertificētas veselībai nekaitīgas krāsas. T-kreklu apdruku var bez problēmām gludināt. Veļasmašīnā kreklus vēlams mazgāt vēsā ūdenī. Izgatavots ASV.

Pieejamība un citi dizaini
Pēc pasūtījuma varam piegādāt kreklus, kuriem nepieciešamais izmērs šobrīd nav noliktavā. Kā arī varam sagādāt lielāko daļu no ražotāja mājas lapā atrodamajiem krekliem. Izvēlies no vairākiem simtiem oriģinālu dizainu: https://www.themountain.com/t-shirts-adult/
Ja izvēlētais krekla modelis nav noliktavā, raksti mums, lai noskaidrotu pieejamību un piegādes laiku: info@perfect.lv

Izmēri
Izmēri norādīti pēc ASV standarta, tie ir aptuveni 1 izmēru lielāki par Eiropā pieņemtajiem. Tāpēc t-kreklu pērciet vienu izmēru mazāku nekā ierasts. Krekli ir arī diezgan gari. Ja pēc Eiropas standartiem pērkat L izmēru, tad iesakām izvēlēties M izmēru. Ja S izmēru, tad Jums derēs bērnu XL vai pat bērnu L.
Vajadzīgo izmēru vislabāk var noteikt pēc platuma krūšu rajonā un garuma. Paņemiet kādu kreklu, kurš Jums vai topošajam pirkuma īpašniekam der. Izklājiet uz gludas virsmas. Izmēriet platumu zem piedurknēm kā arī krekla garumu. Un izvēlieties kreklu vadoties pēc mūsu izmēru tabulas.

Izmēru tabula:
Pieaugušo S: garums 63-66 cm, platums 45-49 cm
Pieaugušo M: garums 67-71 cm, platums 49-53 cm
Pieaugušo L: garums 72-76 cm, platums 54-58 cm
Pieaugušo XL: garums 74-78 cm, platums 59-63 cm
Pieaugušo XXL: garums 79-83 cm, platums 61-65 cm

Bērnu S garums: 42-46 cm, platums 32-36 cm
Bērnu M garums: 49-53 cm, platums 37-41 cm
Bērnu L garums: 56-60 cm, platums 40-44 cm
Bērnu XL garums: 61-65 cm, platums 44-48 cm